Revoluční technologie formování postavy, odbourávání tuku a léčby celulitidy!

Neinvazivní bezbolestná liposukce nové generace, kombinující kryolipolýzu s rázovou vlnou!

Moderní technologie v estetické medicíně jdou stále kupředu a snaží se přinášet klientům stále účinnější a efektivnější metody korekce postavy.

Trápí Vás tukové polštáře? Nedaří se Vám jich zbavit cvičením ani dietou? Chcete zhubnout přesně v žádané oblasti? Nechcete však podstoupit drahé operativní zákroky?

Nabízíme jako jediné pracoviště v České republice ošetření novým lékařským přístrojem, kombinujícím kryolipolýzu s rázovou vlnou. Významný je fakt, že obě metody jsou aplikovány v kombinaci, která výrazným způsobem prohlubuje efekt obou technologií. Díky této jedinečné technologii lze výrazně urychlit proces rozpadu tukových buněk i maximalizovat efektivnost celého ošetření. Celková účinnost této metody je v porovnání s UTZ kavitací či radiofrekvencí mnohonásobně vyšší. Přístroj byl klinicky testován na prestižních pracovištích v Evropě i USA a je držitelem nejvyšší evropské certifikace.

Hlavní výhody ošetření

 • neinvazivní bezbolestné ošetření
 • výrazná redukce tuku (25-35%) i celulitidy (včetně fibrózní)
 • účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí
 • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
 • délka ošetření jedné oblasti (například břicha) 30 min.
 • trvalý výsledek
 • bez operace, bez bolestí, bez rekonvalescence
 • bez modřin, otoků, popálenin
 • rovnoměrně ošetřena celá plocha (na rozdíl od jiných přístrojů, využívajících kryolipolýzu a pracujících na bázi přisávání mrazící hlavice- u většiny přístrojů malá plocha ošetření 10x5cm. Při ošetření například celého břicha je třeba provést minimálně 3-4x nasátí do aplikační hlavice po 30-40 min. V oblasti, která nebyla ošetřena kryolipolýzou, nedochází k redukci tukových buněk.)
 • razantní úbytek metabolicky aktivní tukové tkáně v břišních partiích sníží riziko rozvoje metabolického syndromu (riziko hypertenze, infarktu myokardu, cévní mozkové příhody a cukrovky)
 • ošetření je vhodné pro ženy i muže každého věku, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových depozit

Hlavní indikace kryolipolýzy:

 • redukce objemu kritických partií (břicho, boky, stehna, hýždě, páže, vnitřní stehna)
 • lokalizované tukové polštářky (boky, záda, kotníky, kolena)

Hlavní indikace rázové vlny:

 • omlazení pokožky a zvýšení elasticity
 • stimulace lymfatického systému
 • redukce strií
 • celulitida

Jak funguje kryolipolýza?

Metoda je založena na řízeném lokálním intenzivním ochlazování tukových buněk až na -5°C, vedoucím ke krystalizaci lipidů. Díky tomu se nastartuje proces odumření tukových buněk (apoptóza). Apoptóza představuje sled biochemických procesů, vedoucí k typickým změnám vzhledu buňky (smrštění buňky, drobení jádra i chromozomů uvnitř). Následuje progresivní rozpad adipozitů s uvolněním lipidů během následujících 2-6 týdnů.

Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remoduluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a dochází tak ke zmenšení tukové vrstvy.

Zmrazení působí pouze na tukové buňky (adipozity), nikoliv na kůži, cévy, nervy a vnitřní orgány. Důvodem je, že tukové buňky jsou náchylnější na chlad než buňky okolní tkáně. Tento nový přístup odstranění tukové tkáně je bezpečný a bez vedlejších účinků.

Jak funguje rázová vlna?

Rázová vlna je extrémně silný necílený zvukový puls, který se šíří formou kmitající vlny. Při použití rázové vlny dochází k implozi kavitačních bublin a k následnému narušení stěny tukových buněk. Tento proces urychluje účinek kryolipolýzy. Rázová vlna stimuluje cirkulaci krve, lymfatického systému a tím urychluje metabolické pochody odplavování odumřelých tukových buněk. Následkem aplikace rázové vlny dochází k novotvorbě kolagenu, vypnutí vaziva s vynikajícími kosmetickými výsledky. Pokožka se stane pevnější a pružnější. Ošetření rázovou vlnou má komplexní účinek na podkoží.

Před ošetřením

 • se provádí vstupní konzultace, která je bezplatná a nezávazná
 • následuje posouzení zdravotního stavu klienta a kontraindikací k ošetření
 • následuje focení z různých úhlů
 • měření váhy, výšky, výpočet BMI (Body Mass index) indexu pro stanovení stupně obezity, stanovení obvodu v pase, poměru indexu pas/boky, měření tloušťky tukové vrstvy ošetřované oblasti speciálním medicínským nástrojem

Zmnožení rizikového viscerálního tuku (obvod pasu u žen > 88cm a u mužů > 102 cm) zvyšuje riziko výskytu nádorových onemocnění, kardiovaskulárních onemocnění, metabolického syndromu a celkovou úmrtnost.

Po dobu ošetření si pacient musí odložit všechny kovové doplňky (šperky, hodinky, zipy, boty, náušnice). Před ošetřením se nedoporučuje aplikovat na pokožku ošetřované oblasti krémy a jiné kosmetické přípravky.

Průběh ošetření

Protokol pro ošetření lokalizovaného tuku se skládá ze 2 fází. Pro kryoterapii používáme mrazící sondu, kterou aplikujeme postupně na celou ošetřovanou plochu po dobu od 20 do 40 minut (dle tloušťky podkožního tuku). Pak na stejnou oblast používáme sondu rázové vlny spolu s vodivým gelem po dobu 10-15 min. Celá plocha je ošetřena rovnoměrně. Přístroj umožňuje plynulou regulaci všech parametrů přístroje pro optimalizaci výsledků u všech pacientů v závislosti na typu a závažnosti problému, ošetřované zóně i typu pokožky. Ošetření je zcela bezbolestné a bezpečné.

Kontraindikace ošetření:

Akutní onemocnění, zvýšená teplota, významné zánětlivé procesy v těle, nádorová onemocnění, těhotenství, menstruace, problémy s termoregulací, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, kožní onemocnění v místě ošetření, velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění, epilepsie, kardiostimulátor.

Doporučený režim před a po neinvazivní liposukci

Je doporučeno během i po ukončení kůry vykonávat pravidelnou fyzickou aktivitu, dodržovat dietu s nízkým obsahem tuku a pít dostatečné množství tekutin (nejméně 3litry/1den). Tato opatření mají účinek na zvýšený tok lymfy, aby mohly být mastné kyseliny rychleji vyplavovány spolu s močí.

Počet ošetření

Průměrný počet ošetření pro většinu klientů - 4 s odstupem 15 dní. Při silnější vrstvě tukové tkáně 5 a více centimetrů (bude změřena při vstupní konzultaci speciálním medicínským nástrojem) se doporučuje 5-6 ošetření.

Při jednom sezení se doporučuje v ideálním případě ošetření 1-2 lokalit, maximálně budou ošetřeny 3 oblasti (např. břicho+ boky).

První výsledky zákroku může pacient zpozorovat po 3 týdnech, finální efekt redukce tuku se projeví přibližně za 4-6 týdnů po ukončení kůry ošetření (odbourávání zbytku adipozitů trvá zhruba 1 měsíc).

Úbytek tukové tkáně je 25-35% po 1. kůře ošetření. Při větší vrstvě tuku k dosažení většího úbytku na ošetřované lokalitě (až 45%) se provádí 2 kůra (většinou pouze 4 ošetření). Mezi jednotlivými cykly je doporučována přestávka minimálně 2 měsíce.

Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením použité kombinované technologie zlikvidovány, je redukce tukové vrstvy trvalá. Pacient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Bezbolestná liposukce - vitalita, kondice, prevence zdraví!

Fotogalerie

Prohlédněte si aktuální ceník služeb.