Hydratace, klíč k omlazení pokožky!

Vaše pleť stárne. Je vystavena nepříznivému počasí, znečistěnému ovzduší a slunečnímu záření. Je opotřebována nesprávnou péčí, kouřením, hormonálními změnami a také podléhá přirozenému procesu stárnutí. Takto namáhaná pokožka obsahuje stále méně kyseliny hyaluronové, která je jednou z hlavních složek kůže. Váš obličej, krk, dekolt a Vaše ruce vysychají, stávají se povadlými a dvojnásobně náchylnějšími na tvorbu vrásek a rýh.

Řešení pro lepší hydrataci - nový Hydrobalance koncept.

Doporučen pro rejuvenacu kůže na celém těle, zejména však pro komplikované oblasti:

  • jemnou kůži kolem očí
  • citlivou oblast kolem rtů
  • tenkou kůži na krku
  • specifickou kůži dekoltu
  • horní hřbety rukou

Hydratace Vaší pleti je jedním ze základních faktorů, které ovlivňují Vaší krásu a spokojenost. Na trhu s kosmetikou se vyskytuje velké množství krémů a jiných přípravků na vnější použití, ale jejich účinky jsou jenom krátkodobé a často ne příliš viditelné.

Povrchové mikroinjekce kyseliny hyaluronové aplikované přímo do pokožky umožní hydrataci kůže do hloubky, a tak zaručují dlouhotrvající efekt při omlazování pokožky obličeje nebo jiných částí těla. Vyživená a udržovaná pokožka opět získá své dřívější vlastnosti: napětí, jas a pružnost. A Vy díky tomu znovu získáte zářivou pleť Vašeho mládí.

Řada přípravků Mesolis, Restylan Vital Light, Restylan Vital - nový a přirozený způsob omlazování pokožky.

Mesolis/Mesolis+ je zcela nová řada přípravků určených pro povrchovou injekční aplikaci, používaná v rámci péče o hydrataci pleti. Tyto gely obsahují speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou, neživočišného původu, což minimalizuje riziko vzniku alergií. A proto není potřeba provádět žádný test snášenlivosti těchto přípravků. Gely Mesolis jsou přípravky vyráběné pouze z přírodních látek, a proto jsou bezpečné, v organismu dokonale tolerované a zcela rozložitelné. Řada Mesolis obsahuje dva přípravky: Mesolis a Mesolis+. Používáním těchto gelů můžete jen získat. Gely jsou zaměřené přesně na konkrétní potřeby pokožky a na individuální oblast péče.

VŠE CO BY JSTE CHTĚLI VĚDĚT O PŘÍPRAVCÍCH - MESOLIS V OTÁZKÁCH

Kdy mohu požádat lékaře o aplikaci gelů Mesolis?
Jakmile si všimnete, že pokožka na Vašem obličeji, dekoltu, krku či rukou začíná vysychat, ochabovat a ztrácet přirozený jas, je nejvyšší čas poradit se s lékařem o způsobu ošetření. Pouze on je oprávněn předepsat Vám tyto injekční přípravky, a to po důkladné diagnostice a analýze Vaší pleti.

Které části mého těla mohou být ošetřeny pomocí přípravků Mesolis?
Přípravky Mesolis mohou být použity k ošetření různých částí těla: obličeje, krku, dekoltu, hřbetu rukou; v podstatě na každou oblast pokožky, která je vystavována vnějším nepříznivým vlivům.

Co přesně se odehrává během aplikace gelů Mesolis?
Přípravky Mesolis aplikuje lékař do povrchové vrstvy kůže mikroinjekční stříkačkou, se kterou dokáže přesně a velmi jemně manipulovat. V závislosti na oblasti aplikace a jejím rozsahu, lékař vybere nejvhodnější techniku (mikropapulózní nebo mikrovpichovou), během které jsou mikrovpichy prováděny několik milimetrů od sebe. Každé ošetření trvá přibližně 30 minut a nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Je aplikace mikroinjekcí Mesolisu bolestivá?
Aplikace je téměř bezbolestná, protože používané jehly jsou velice jemné a specialista aplikuje injekce do pokožky ručně. V závislosti na stupni citlivosti Vaší kůže nebo stresu, Vám lékař může nabídnout možnost místního znecitlivění (krém, náplast, atd.).

Jak dlouho potrvá než uvidím výsledky? Jak často by se měly aplikace opakovat?
Výsledky jsou patrné již po prvním ošetření. Pro zaručení dlouhodobých výsledků a vysokého stupně Vaší spokojenosti se doporučuje 3 ošetření následně po sobě (každé 2 až 3 týdny). Během léčby se pokožka následkem dokonalé hydratace napne, vyhladí se povrchové vrásky a zjemní se tak zvrásněná pokožka. Další ošetření se obvykle doporučuje za 6-12 měsíců.

Jaké jsou možné vedlejší účinky tohoto typu ošetření pleti?
Gely Mesolis jsou přípravky vyráběné pouze z přírodních látek, a proto jsou bezpečné, v organismu dokonale tolerované a zcela rozložitelné. Vedlejší účinky jsou vzácné. Po aplikaci mikroinjekcí může dojít k některým běžným reakcím, které se vyskytují po aplikaci injekcí. Mezi tyto reakce patří zvýšená citlivost v místě vpichu, místy jemné zarudnutí, občas se vyskytují drobné hematomky. Tyto reakce se vyskytují obvykle u jedinců s dráždivou, citlivou kůží a mizí spontánně za 1-2 dny.

Fotogalerie


Prohlédněte si aktuální ceník služeb.