Výplňové materiály pro muže

Proč by měla být estetická medicíny pouze pro ženy?

Péče o pokožku a zlepšování Vašeho zevnějšku jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenskému tlaku a nekompromisním požadavkům na svůj vzhled.

Ale vlivem kouření, podnebí, znečištění a stresu naše kůže postupně stárne. Její struktura se časem poškozuje, což se projevuje jemnými linkami, vráskami až výraznými rýhami.

U mužů se vrásky objevují později než u žen, ale vlivem únavy, stresu a během času se stávají hlubšími. Tvary, které tvoří typické rysy šarmu, jsou změněné. Stávají se povadlými a obrysy ztrácejí svou pevnost a pravidelnost.

Ale stárnutí pleti není nevratné!

Lokální péče a léčba naštěstí dokáže vrásky efektivně vyhladit a vrátí Vašemu obličeji ztracenou podobu.

Esthélis a Forthélis navrátí Vašemu přirozenému šarmu ztracený rozměr… Rychle, jednoduše a bezpečně, bez chirurgického zásahu a bez dlouhodobé společenské izolace. Vrásky a vryté rýhy, prohlubující se vlivem stárnutí, únavy, stresu, je možné jednoduše vyhladit, aniž by se Váš obličej a Váš přirozený výraz jakkoliv změnily.

Díky aplikaci výplňových materiálů, obsahujících kyselinu hyaluronovou, se můžete rozloučit s Vašimi vráskami, od jemných línek až po hluboké rýhy. A na to vše stačí méně času, než strávíte na obědě. Zákrok se provádí ambulantně, potřebujete pouze 30 minut, ohromující přirozený „ liftingový efekt“! Vrásky a rýhy se jednoduše vyhladí a vrátí Vašemu obličeji mladistvý vzhled ! Z Vašeho obličeje bude opět vyzařovat pravá přirozenost, bez výrazu „strnulosti“, bez ztráty Vaši osobnosti.

Esthélis a Forthélis – přípravky s jednoznačným technologickým prvenstvím.

Přípravky byly vyvinuty ve švýcarské laboratoři Anteis s použitím jedinečných patentovaných postupů. Tato jedinečná technologie propůjčuje přípravkům Esthelis a Forthélis výjimečné vlastnosti, které umožňují velice přirozené a dlouhodobé výsledky. Přípravky jsou vyrobeny z kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí lidského těla. Rozlišujeme různé druhy těchto přípravků. Lékař určí který druh je vhodný na drobné vrásky, na hlubší rýhy a obnovení objemu.

Jak funguje kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová po aplikaci do kůže:

 • okamžitě zvyšuje schopnost kůže vázat vodu, posiluje pevnost a pružnost pokožky
 • podporuje tvorbu nových kolagenních a elastických vláken
 • zlepšuje výměnu látek v kůži

Přirozené a bezpečné

Přípravky obsahují čistou kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí lidského těla. A právě proto nemají tyto přípravky žádné vedlejší nežádoucí účinky či alergické reakce. Před ošetřením není nutné provádět test na přecitlivělost.

K čemu se používají preparáty?

Přípravky se používají:

 • 1. ke korekci vrásek:
 • jemných, např. kolem očí
 • klasických vrásek- tváře, okolí úst, brada
 • kožní „faldy“ – nosoretní rýhy
 • 2. k vyplnění jizev

Průběh zákroku

Zákrok trvá přibližně 30 minut, včetně poučení. Během ošetření Vám lékař velmi tenkou jehlou aplikuje přípravek přesně do problematických míst povadlé části obličeje, vrásek na čele, nosoretních vrásek. Po aplikaci preparátu dojde k okamžitému vypínacímu efektu, vrásky se výrazně a viditelně zmenší.

Je ošetření bolestivé?

Aplikace je téměř bezbolestná, používané jehly jsou velice tenké. U citlivých osob aplikace látky může způsobit mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí. V závislosti na stupni citlivosti Vaší kůže, Vám lékař může nabídnout možnost místního znecitlivění ( krém, náplast atd.).

Jaké jsou vedlejší účinky?

Po injekci může dojít k některým běžným reakcím, které se vyskytují po aplikaci injekce. Mezi tyto reakce patří zvýšená citlivost v místě vpichu, jemné zarudnutí, mírný otok. Tyto reakce se vyskytují obvykle u jedinců s dráždivou, citlivou kůží a mizí spontánně za 1-2 dny.

Jak dlouho přetrvává účinek ošetření?

Již na konci ošetření můžete vidět změny v oblastech, které byly ošetřeny. Vaše vrásky jsou hladší, bez ztráty přirozeného výrazu a Vy se můžete radovat z mladistvého vzhledu. Za 2 týdny po aplikaci preparátu účinek zesiluje, vrásky se vyhlazují ještě více. Efekt ošetření se v průběhu dalších měsíců zlepšuje.
Účinek vydrží u přípravků Esthélis a Forthélis 9-12 měsíců, po opakované aplikaci déle.

Po ošetření ( následující 2-3dny) by jste neměl:

 • používat přípravky na holení a krémy v ošetřené oblasti (minimálně 6 hodin po zákroku)
 • dotýkat se ošetřené oblasti minimálně 6 hodin, nejlépe 2 dny
 • není vhodné zapojovat mimiku v ošetřené oblasti
 • provádět masáž obličeje
 • plávat nebo podstoupit těžší fyzickou zátěž
 • vystavovat se extrémním teplotám ( návštěva solaria, sauny, turecké lázně, opalování, silný chlad)

Aplikace výplňových materiálu se nedoručuje:

 • u klientů mladších 18 let
 • s aktivním onemocněním nebo infekcí kůže

U klientů, kteří byli ošetřeni laserem nebo chemickým peelingem v oblasti obličeje se doporučuje provést ošetření obvykle za 4-6 týdnů. Pokud trpíte na opary, může v místě vpichu dojít k výskytu těchto kožních projevů. Pokud berete určité léky, mohou se v místě vpichů objevit malé modřinky. Lékař Vám při konzultaci poradí o možnosti prevence těchto komplikací.

Fotogalerie


Prohlédněte si aktuální ceník služeb.