Omládnete během 30 minut!

Stárnutí pleti a tvorba vrásek závisí na velkém množství různých faktorů. Vedle přirozeného procesu stárnutí a genetických predispozic se na urychlení procesu stárnutí podílí také vnější vlivy, jako je sluneční záření, kouření, stres a znečištěné životní prostředí. Struktura pleti se pomalu mění. Nejprve se objevují jemné vrásky, postupně se vytvářejí hlubší rýhy a obrysy ztrácejí svou linii a pevnost.

Proč?

Mladá pokožka je hladká, hebká a elastická vlivem vysokého obsahu kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. V kůži, v mezibuněčném prostoru váže tato látka velké množství vody a tímto udržuje prostor mezi pojivovými buňkami, čímž dokonale vyplňuje vrásky a rýhy. Kromě toho zajišťuje transport živin, výměnu látek v kůži, váže volné radikály a potlačuje působení okolních škodlivých faktorů na kůži. Naše tělo se však s věkem mění, dochází k úbytku nejdůležitějších základních substancí- kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pleť váže stále méně vody. Tím pokožka ztrácí pevnost a pružnost, dochází ke snížení její vypnutí a začínají se objevovat vrásky. A my vypadáme starší než se cítíme.

Ale proces stárnutí pleti lze zpomalit!

Díky aplikaci výplňových materiálů, obsahujících kyselinu hyaluronovou, se můžete rozloučit s Vašimi vráskami, od jemných línek až po hluboké rýhy. Zákrok se provádí ambulantně, potřebujete pouze 30 minut, ohromující přirozený „ liftingový efekt“! Vrásky a rýhy se jednoduše vyhladí a vrátí Vašemu obličeji mladistvý vzhled!

Jak funguje kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová po aplikaci do kůže:

 • okamžitě zvyšuje schopnost kůže vázat vodu, posiluje pevnost a průžnost pokožky
 • podporuje tvorbu nových kolagenních a elastických vláken
 • zlepšuje výměnu látek v kůži

V naší ambulanci používáme výplňové materiály od renomovaných firem ze Švýcarska a Švédska: Esthélis, Fortélis, Restylan. Patentované technologie garantují výjimečnou kvalitu přípravků, dlouhotrvající a přirozený výsledek. Rozlišujeme různé druhy těchto přípravků. Lékař určí který druh je vhodný na drobné vrásky, na hlubší rýhy a obnovení objemu.

Přírozené a bezpečné

Přípravky obsahují čistou kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí lidského těla. A právě proto nemají tyto přípravky žádné vedlejší nežádoucí účinky či alergické reakce. Před ošetřením není nutné provádět test na přecitlivělost.

K čemu se používají preparáty?

1.Ke korekci vrásek:

 • jemných, např. kolem očí
 • klasických vrásek- tváře, okolí úst, brada
 • kožní „ faldy“ – nosoretní rýhy

2. Zvětšení rtů a modelace konturů rtů

3. Vyplnění jizev, strií

Průběh zákroku

Zákrok trvá přibližně 30 minut, včetně poučení. Během ošetření Vám lékař velmi tenkou jehlou aplikuje přípravek přesně do problematických míst povadlé části obličeje, vrásek na čele, nosoretních vrásek. Po aplikaci preparátu dojde k okamžitému vypínacímu efektu, vrásky se výrazně a viditelně zmenší.

Je ošetření bolestivé?

Aplikace je téměř bezbolestná, používané jehly jsou velice tenké. U citlivých osob aplikace látky může způsobit mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí. V závislosti na stupni citlivosti Vaší kůže, Vám lékař může nabídnout možnost místního znecitlivění ( krém, náplast atd.).

Jaké jsou vedlejší účinky?

Po injekci může dojít k některým běžným reakcím, které se vyskytují po aplikaci injekce. Mezi tyto reakce patří zvýšená citlivost v místě vpichu, jemné zarudnutí, mírný otok. Tyto reakce se vyskytují obvykle u jedinců s dráždivou, citlivou kůží a mizí spontánně za 1-2 dny.

Jak dlouho přetrvává účinek ošetření?

Již na konci ošetření můžete vidět změny v oblastech, které byly ošetřeny. Vaše vrásky jsou hladší, bez ztráty přirozeného výrazu a Vy se můžete radovat z mladistvého vzhledu. Za 2 týdny po aplikaci preparátu účinek zesiluje, vrásky se vyhlazují ještě více. Efekt ošetření se v průběhu dalších měsíců zlepšuje.

Účinek vydrží u přípravků Esthélis a Forthélis 9-12 měsíců, u Restylanu 6-12 měsíců, po opakované aplikaci déle.

Po ošetření ( následující 2-3dny) by jste neměla:

 • používat žádný make-up , líčit se (minimálně 6 hod po zákroku)
 • dotýkat se ošetřené oblasti minimálně 6 hodin, nejlépe 2 dny
 • není vhodné zapojovat mimiku v ošetřené oblasti
 • provádět masáž obličeje
 • plávat nebo podstoupit těžší fyzickou zátěž
 • vystavovat se extrémním teplotám ( návštěva solaria, sauny, turecké lázně, opalování, silný chlad)

Aplikace výplňových materiálu se nedoručuje:

 • během těhotenství a kojení
 • u klientek mladší 18 let
 • s aktivním onemocněním nebo infekcí kůže

U klientek, které byly ošetřeny laserem nebo chemickým peelingem v oblasti obličeje se doporučuje provést ošetření obvykle za 4-6 týdnů. Pokud trpíte na opary, může v místě vpichu dojít k výskytu těchto kožních projevů. Pokud berete určité léky, mohou se v místě vpichů objevit malé modřinky. Lékař Vám při konzultaci poradí o možnosti prevence těchto komplikací.

Fotogalerie


Prohlédněte si aktuální ceník služeb.