O depilaci

Depilační stroj Harmony S-XLV dnešní době je depilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou v kosmeticko-estetické oblasti.Chloupky si v průměru odstraňuje 70% evropských žen a 40% evropských mužů.Nejpilnější jsou v tomto směru Francouzky, Britky, Španělky a Řekyně (přes osmdesát procent). Česká republika vykázala v mezinárodním průzkumu 63%, ale směrodatnější je spíše číslo týkající se vývoje u mladých žen. Těch se u nás holí přes osmdesát procent, což znamená jediné-nejsme pozadu!Také pravidelně svádíte předem prohranou bitvu s tmavými chloupky v podpaží, tříslech, na nohou nebo na obličeji?

Standardní metody jako holení, vytrhávání depilačním strojkem, pinzetou či voskem nebo odstraňování těchto chloupků elektrokoagulační jehlou jsou pouze dočasným a navíc ne vždy šetrným řešením (hrozí nebezpečí poškození pokožky, zjizvení, alergická nebo zánětlivá reakce). Odložte žiletku, strojek nebo pinzetu a objednejte se na unikátní bezbolestnou expres DEPILACI!!!

K odstranění nežádoucího ochlupení používáme jeden z nejmodernějších a nejvýkonnějších přístrojů SOPRANO XL, rok výroby 2010.

Depilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti horního rtu, brady, třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad.Depilace je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení, bolestného a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření navrátit k běžným aktivitám.

Jaké chloupky lze odstranit?

Ošetření je vhodné pro každou barvu pleti a chloupků.

Které oblasti lze depilovat?

Obličej (horní ret, brada, tváře, korekce obočí), ušní boltce, krk,hrudník, břicho, horní a dolní končetiny (stehna a lýtka), oblast třísel (bikiny line), intimní oblasti, podpaží, ramena, záda.

Před ošetřením:

  • Chloupky se nesmí 5-6 týdnů před zákrokem vytrhávat. Lze je pouze holit, stříhat, eventuálně odstraňovat depilačním krémem. Vlasová cibulka musí být dokonale zregenerovaná, aby ošetření bylo efektivní.
  • Před ošetřením je nutné ošetřovanou lokalitu důkladně oholit.
  • Dalším limitem pro ošetření je opálení. Ošetřovaná lokalita by neměla být čerstvě opálená, ať už pobytem na slunci či návštěvou solaria.
  • Těsně před ošetřením očistěte pokožku, abyste odstranili parfémy, kosmetiku, krém na opalování.

Vlastní ošetření:

Depilace je prováděna na čerstvě oholené pokožce. Na místo ošetření se nanese tenká vrstva chladicího gelu. Gel zajistí pohlcování tepla pro absorbovanou a odráženou energii, poskytne určité chlazení vlastní pleti a zvýši pohodlí pacienta během ošetření. Hlavice přístroje bude umístěna na povrch ošetřované oblasti. Použití nejmodernější technologie umožňuje ošetření v pohybu‘‘ IN MOTION ‘‘ - aplikace probíhá plynulým pohybem po ošetřované oblasti. Ošetření je díky této technologii rychlejší, bezbolestné. Na citlivějších místech je možno použít znecitlivující mast EMLA krém, která se aplikuje cca 30 min před ošetřením. Orientační časová náročnost depilace: kompletní obličej do 30 min, podpaží (i třísla) 15min. , lýtka 45min.

Po ošetření:

  • Může se objevit lehká zarudlost pokožky v místě ošetření, záleží na ošetřované lokalitě a citlivosti pokožky.
  • Bezprostředně po ošetření se vyvarovat intenzivnímu slunění.