Omlazení pleti - Antiaging

Depilační stroj Harmony S-XL S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů jako je například sluneční expozice, znečištěné prostředí dochází k prvním náznakům vrásek a ke ztracení objemu tváře. Všichni stárneme, ale nikdo z nás nechce vidět příznaky stárnutí! Doteď byla většinou plastická operace a laserový resurfacing jediným účinným ošetřením pro vypnutí pokožky. Ačkoli se všechny vyjmenované postupy efektivně vypořádaly s některými aspekty kožního stárnutí, jsou obvykle spojeny s bolestí, dlouhou rekonvalescencí, nezanedbatelným rizikem vážnějších komplikací a odrazující cenou zákroků. A vůbec, kdo chce čekat až povadnutí kůže bude tak závažné, aby vyžadovalo chirurgický zákrok?

V současné době klienti přicházejí k ošetření již s počínajícími změnami stárnutí kůže nebo si přejí podstoupit preventivní postupy s cílem vyhnout se v budoucnu drastickým či větším zákrokům. Žádají léčení viditelných známek stárnutí bezpečnou cestou, s malým rizikem, při zachování přirozenosti a relaxovaného vzhledu, a to vše bez omezení běžných každodenních aktivit.

Antiaging nebo omlazení pokožky je ideální službou ve chvíli, kdy jste nespokojeni se stavem vaší pokožky, začínají se objevovat první vrásky, nebo si nevíte rady s již vzniklými a prohlubujícími vráskami. Pleť je unavená, mírně ochablá a Vy chcete, aby Váš vzhled působil opět svěže, odpočatě, mladistvě, ale přesto přirozeně!

V posledních letech se stále větší oblibě při omlazení obličeje, krku, dekoltu a jiných partií těla těší zejména neinvazivní techniky.

V našem studiu nabízíme neablativní fotorejuvenaci - omlazení pokožky pulzním světlem s nejmodernější AFT technologií lékařským přístrojem HARMONY XL. Ošetření Vám pomohou „vrátit čas“, bez rekonvalescence.

IPL technologie je ideální pro aktivní styl života!

Pro koho je určena rejuvenace?

Rejuvenace je vhodná pro každého

 • kdo chce zpomalit stárnutí pleti
 • kdo chce dosáhnout viditelného, ale přirozeného omlazení pleti

Jak pracuje AFT technologie pulzního světla?

V průběhu stárnutí pleti vzniká nejvíce vrásek poškozením kolagenních a elastických vláken v kůži. Právě tato vlákna zajišťují pevnost a pružnost kůže. Objevují se pigmentové a cévní změny. Intenzivní pulzní světlo, tzv. „žehlička“ je metoda využívající při aplikaci polychromatické světlo. Tato nová technologie je skutečně naprostou revolucí v estetice ! Mluví se o ní jako o technologii věčného mládí. AFT pulzní světlo se aplikuje pomocí sérií jemných pulzů na ošetřované místo. V kolagenním vláknách v kůži pod vlivem světelných paprsků dochází k zahřátí, denaturaci kolagenu, aktivaci buněčného metabolismu. Zvyšuje se produkce proteáz a syntéza proteinů. V konečné fázi jsou stará a poškozená elastická a kolagenní vlákna nahrazena novými, pružnějšími. Paprsky pulzního světla kromě remodulaci nového kolagenu působí také na pigmentové buňky a hemoglobin v rozšířených cévkách. Výsledkem je zjevné vypnutí kůže a vyhlazení vrásek, mladistvý vzhled!

Výhody rejuvenace intenzivním pulzním světlem:

 • nechirurgický liftingový efekt
 • vyhlazuje jemné vrásky, redukuje hluboké
 • sjednocuje barevný tón pokožky
 • zlepšuje pružnost, strukturu pokožky a její rozjasnění
 • odstraňuje popraskané kapiláry a zarudnutí pokožky
 • odstraňuje povrchní pigmentové změny a skvrny
 • redukuje velikost pórů
 • možnost kombinace s aplikací výplňových materiálů
 • dlouhodobý efekt (ve srovnání s některými „zázračnými“ léčebnými a kosmetickými metodami)

Protože se nejedná o invazivní terapii, je možno použít IPL i v místech, která jsou jinak pro ošetření lasery pokládána za příliš riziková- krk, dekolt, hřbety rukou, předloktí a ramena.

Kolik ošetření budete potřebovat?

Jedná se o sérií několika ošetření ( nejčastěji 2-4 ošetření). Počet ošetření je individuální, záleží na věku, stavu pokožky, konkrétní ošetřované oblasti a jak moc je kůže povadlá. U některých klientů dojde k výraznému zlepšení již po prvním ošetření. Ošetření trvá 15-30min. Interval mezi jednotlivými ošetření stanoví lékař, obvykle 4 týdny.

Ošetření přístrojem HARMONY XL je neinvazivní, bezbolestné, po zákroku nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Díky nové technologii mladší a krásnější!

Fotogalerie


Prohlédněte si aktuální ceník služeb.